ЛМР скасувала 42 тендери на понад 200 мільйонів гривень

16:11 20 вересня 2017 р.

42 тендери на загальну вартість понад 200 мільйонів гривень, які оголосила Львівська міська рада на різні види закупівель та послуг за державні кошти, були скасовані або не відбулися.

Про це сьогодні, 20 вересня, під час прес-конференції на тему: «Prozorro на Львівщині: результати, проблеми, перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

-  Я розумію, що оголошується тендер, а потім можуть виявити якусь помилку і його потрібно скасовувати. Або ж оголосили тендер і раптом змінилися якісь фінансові моменти. А третя причина, коли скасовують тендери, - замовник бачить, що перемагає не той, з яким домовлялися, - фахівець назвав три причини, через які скасовують тендери.

Він зауважив, що, часом, замовники свідомо роблять помилки в технічному завданні, аби скасувати якусь закупівлю.

- Свого часу Львівська міська рада також зобов’язала всіх розпорядників коштів працювати через систему «Prozorro». Але спостерігається певна мінливість. В один момент встановили один поріг. Але щось там не склалося – і вже піднімають цей поріг, - зауважив він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу