ЛМР скасувала 42 тендери на понад 200 мільйонів гривень

16:11 20 вересня 2017 р.

42 тендери на загальну вартість понад 200 мільйонів гривень, які оголосила Львівська міська рада на різні види закупівель та послуг за державні кошти, були скасовані або не відбулися.

Про це сьогодні, 20 вересня, під час прес-конференції на тему: «Prozorro на Львівщині: результати, проблеми, перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

-  Я розумію, що оголошується тендер, а потім можуть виявити якусь помилку і його потрібно скасовувати. Або ж оголосили тендер і раптом змінилися якісь фінансові моменти. А третя причина, коли скасовують тендери, - замовник бачить, що перемагає не той, з яким домовлялися, - фахівець назвав три причини, через які скасовують тендери.

Він зауважив, що, часом, замовники свідомо роблять помилки в технічному завданні, аби скасувати якусь закупівлю.

- Свого часу Львівська міська рада також зобов’язала всіх розпорядників коштів працювати через систему «Prozorro». Але спостерігається певна мінливість. В один момент встановили один поріг. Але щось там не склалося – і вже піднімають цей поріг, - зауважив він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу