ЛМР просить земельну ділянку для протиаварійних робіт у Грибовичах

18:21 5 квітня 2017 р.

Виділення земельної ділянки в с. Малехів досі не вирішене. Як наголосив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, неможливо пройти державну експертизу проекту проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі в с. Грибовичі без документу на земельну ділянку.

«Є розроблений план дій. Він розписаний помісячно і потижнево. Однак, ми діємо в межах чинного законодавства України. Відповідно до нього, розроблений проект подається на експертизу. Однак, не можливо пройти державну експертизу без документу на земельну ділянку. Після державної експертизи, потрібно отримати дозвіл ДАБІ України. І там теж потрібно документи на земельну ділянку. Тому, питання початку робіт залежить від виділення земельної ділянки. Іншого законного шляху немає.

З цього приводу ми писали листи до голови Малехівської сільської ради, але конструктивної відповіді немає. Вчора в області була нарада за участі сільського голови Малехова, депутатів і активістів. Основні застереження і критика звучить від громадських активістів.

Я все-таки маю надію, що ми домовимось, що ми зрозуміємо одні одних і будемо діяти конструктивно. Якщо в представників Малехова є недовіра до наших фахівців, то зараз ми маємо одну з найкращих компаній в Європі», - розповів Сергій Бабак.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу