ЛМР очікуватиме пропозиції щодо ділянки під сміттєкомплекс до кінця січня

14:00 3 січня 2017 р.

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, що вона «продовжує збір пропозицій щодо розташування ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу до кінця січня, з метою детальнішого опрацювання та огляду запропонованих локацій».

У Львівській міськраді також нагадали, що земельна ділянка повинна знаходитись у межах Львівської області та мати площу 25-30 га, й що у ЛМР пропонують «умови: право набуття земельної ділянки: придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб; пільне використання існуючих полігонів твердих побутових відходів», а також «додаткові умови: у разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 гривень за одну тонну твердих побутових відходів; у разі спільного використання існуючого полігону твердих побутових відходів – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців».

«Експлуатація нового полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу буде здійснюватись за проектом та за нормами, які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців. Пропозиції подавати за адресою: 79006, Львів, площа  Ринок,1, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, телефон: (032) 297-59-14», – повідомили також сьогодні, 3 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:06 18 січня 2021 р.

Київ може дозволити Газпрому окупувати Україну через нову фірму-прокладку

На найвищому рівні розпочалася третя фаза гібридної війни під назвою «повернення України в російське газове річище». Суть її проста: фінансові бонуси дістаються конкретним персоналіям і приватним компаніям, а відповідальність і борги – державі.

Рубрика: Економіка

17:37 18 січня 2021 р.

Нафтогаз України постачатиме газ усім споживачам, яким відмовлять регіональні газові компанії

Якщо облгаззбути відмовляться постачати газ за ціною кубометра 6,99 грн, то ГК “Нафтогаз України” як постачальник останньої надії прийме абонентів до себе.

Рубрика: Економіка

13:52 18 січня 2021 р.

У Львові знову не впускають на роботу працівників оборонного заводу(ВІДЕО)

Сьогодні, 18 січня, як і два тижні тому, працівники Львівського заводу радіотехнічної апаратури (ЛОРТА) знову прийшли на підприємство, аби почати свій законний робочий день. Однак їх знову не впустили.

Рубрика: Економіка

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу