ЛМР готує до продажу 76 га землі | Новини Львова

ЛМР готує до продажу 76 га землі

13:21 16 червня 2020 р.

  • 0

Згідно із ухваленими рішеннями Львівської міської ради, наразі триває підготовка землевпорядної та оціночної документації на 48 земельних ділянок різного цільового призначення загальною площею 76 га.

Їхня прогнозована орієнтовна стартова вартість продажу становитиме більш ніж пів мільярда гривень.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Чергові земельні торги у мерії заплановані на червень. З детальною інформацією про земельні ділянки, які готують продавати на аукціоні, можна ознайомитись на сайтах: https://city-adm.lviv.ua/, https://www.investinlviv.com/map/, https://land.gov.ua/

«Цього року з аукціонів до бюджету міста заплановано надходження в розмірі 250 мільйонів гривень. Таку суму було визначено ще під час формування міського бюджету. Ці кошти передбачені на ремонт доріг, реконструкцію парків, скверів, реалізацію програм соціально-економічного та культурного розвитку Львова. А відтепер — і на додаткове фінансування у сфері охорони здоров’я, що покращить боротьбу з СОVID-19. Теоретично ми напрацювали кількість земельних ділянок, які мають продати. Міська рада намагається вийти із карантину із найменшими для міського бюджету втратами», — зазначив в.о. директора департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник.

Але, нарікає чиновник, проведення земельних торгів в умовах нинішнього законодавства треба від 6 до 12 місяців. У зв’язку із цим місто втрачає потенційних інвесторів.

«Від цього міський бюджет багато втрачає. Львівська міська рада неодноразово ініціювала проведення електронних земельних торгів через систему публічних закупівель ProZorro. Зараз у такий спосіб ми вже продаємо комунальне майно. І було би логічно, аби уряд посприяв запровадженню і земельних електронних торгів як найбільш прозорої процедури продажу землі. Це суттєво би зменшило терміни організації аукціонів. Та, що важливо, надало би змогу залучити більшу кількість інвесторів з усією України. А більше покупців — це більша ціна на землю, а відтак більше коштів до міського бюджету», — наголошує Сергій Коровайник.

"Щоденний Львів" повідомляв, що торік Андрій Садовий і Сергій Коровайник були фігурантами судової справи, розпочатої Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, про зловживання під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, які нібито заподіяли збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу