Лісотехівці зі Львова на відпочинку в Рибаківці їстимуть найдешевше слобожанське масло

12:03 14 липня 2021 р.

Фото до новини

Національний лісотехнічний університет України уклав угоду із ТОВ «Промагротрейд» на закупівлю масла, яке придбали значно дешевше, ніж на ринку, і планують постачати його до оздоровчо-спортивного табору «Лісотехнік», що в селі Рибаківка Миколаївської області.

Замовили вершкове масло жирністю 73% по 125 грн/кг. На гуртовому ринку «Шувар» середня ціна такого товару на 32% вища ‒ 165 грн/кг. У публічних закупівлях масла у Львівській області впродовж останнього тижня усі ціни були значно вищими.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv. 

Наприклад, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності купував масло по 146 грн/кг, але більшість замовників ще дорожче. Зокрема, Львівський центр легеневого здоров’я придбав масло по 170 грн/кг, відділ освіти Красненської селищної ради та відділ освіти Турківської міськради ‒ по 198 грн/кг та 199 грн/кг, що на 60% дорожче.

Згідно з даними моніторингу середніх споживчих цін, у січні-травні ціна на масло у Львівській області коливалась від 226 до 236 грн/кг.

Підрядник протягом червня-вересня постачатиме університету масло торгової марки «Слобожанка», виробником якого є харківська ТОВ «Фірма Апрель». Компанія-виробник через публічні закупівлі масло продавала лише один раз, в лютому, для харківського коледжу за 126 грн/кг.

Ціна на це масло впродовж останнього року майже не змінюється. Наприклад, у 2020 році Южноукраїнська багатопрофільна лікарня підписала контракт на «Слобожанку» по 128 грн/кг.

ТОВ «Промагротрейд» зареєстроване у Миколаєві, а його власницями є Любов Гайченко та Олена Савченко. З початку 2021 року фірма одержала 400 контрактів на 18,7 млн грн на державних тендерах. Серед них лише 3 закупівлі на 814 тис. грн за відкритими торгами.

У 2019 році Національний лісотехнічний університет також проводив аналогічну закупівлю для оздоровчого табору. Два роки тому масло іншого виробника для табору замовляли по 119 грн/кг.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів