Лісомисливське господарство на Львівщині наростило виробничі потужності

11:15 16 серпня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Встановлення нової лінії дозволить створити на підприємстві в Радехові додаткових 14 робочих місць.

У Львівській обласній раді повідомили в середу: «У вівторок, 15 серпня, державне підприємство «Радехівське лісомисливське господарство» запустило нову виробничу лінію для виготовлення обрізних пиломатеріалів. Участь в урочистому старті роботи модерного обладнання взяли перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський і працівники підприємства.

«Планується, що річний обсяг переробки деревини на новій лінії становитиме 16,3 тисячі кубометрів. Тут виготовлятимуть пиломатеріали обрізні та заготовки для європіддонів. Варто додати, що встановлення нової лінії дозволить створити на підприємстві додаткових 14 робочих місць», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

11:02 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині частіше реєструють нерухомість

Цього місяця у Центрах надання адміністративних послуг, які розташовані у малих громадах, значно зріс попит на послугу реєстрація нерухомості.

Рубрика: Економіка

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу