Лікарі психдиспансерів пікетуватимуть Львівську облраду

18:10 17 вересня 2018 р.

Парасковія Дворянин

Парасковія Дворянин
Фото: Олександр Горенчук

Завтра, 18 вересня, під стіни Львівської обласної ради вийдуть лікарі Львівського дитячого психоневрологічного диспансеру та двох міських психоневрологічних диспансерів для дорослих, які обласна влада хоче реорганізувати. Тобто, медиків і пацієнтів виселити, а приміщення - продати.

Про це 17 вересня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила депутатка фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Парасковія Дворянин.

- Досі невідомо, за якими критеріями будуть реорганізовувати медичні заклади. Впродовж літа ми не дізналися нічого конкретного. Ні лікарям, ні батькам не дають відповідей - що буде з дитячим психдиспансером на вулиці Драгоманова та що буде з відділеннями на вулицях Коциловського та Ольги Басараб, - каже депутатка.

Дворянин нагадала, що дитячий диспансер розміщено в колишньому елітному панському маєтку, який обласна влада прагне вивільнити та продати. А дітей, які там лікуються, переведуть під нагляд Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

- Головний лікар цього центру розуміє, як він буде надавати допомогу дітям. Але досі ніхто не дав відповіді як працевлаштують медиків. Тому завтра вони будуть під стінами обласної ради, - обґрунтовує пікет медиків Парасковія Дворянин.  

Така сама ситуація з відділеннями психоневрологічного диспансеру для дорослих.

- Як пояснить обласна рада міжнародним партнерам, що кошти, надані на потреби обласного диспансеру для дорослих, будуть знівельовані? А будівлі будуть вивільнені та приватизовані? Також ми хочемо знати - скільки пацієнтів буде переведено в обласну клінічну психіатричну лікарню? Хто з пацієнтів залишиться у цих диспансерах, які є? Яким чином їх будуть вивільняти? Як будуть працевлаштовані медики? – запитує депутатка фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді.

 Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу