Китайські підприємці зацікавилися Львівщиною

14:10 6 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся у вівторок, 6 серпня,з представниками компаній «Sananbio» та «YUTO Tech».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Китайські бізнес-представники ознайомили присутніх із діяльністю компаній. Зокрема, компанія «YUTO Tech» є провідним постачальником послуг з пакування високого класу, який обслуговує десятки клієнтів «Fortune 500» та сотні марок високого класу, котрі спеціалізуються на споживчій електроніці, охороні здоров’я, косметиці, харчовій промисловості та інших галузях для надання конкурентоспроможної пакувальної продукції, рішень та послуг».

«Компанія «Sananbio здійснює свою діяльність у напрямі розвитку інноваційних технологій та системи вирощування на заводі та його індустріалізації. Відтак, сторони обговорили можливу співпрацю у реалізації проектів у сферах агропромислового комплексу, логістики, поліграфії та еко-упаковки», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу