Кредити для фізосіб з початку жовтня подорожчали до 31,1%

11:52 28 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: dekyputu.blogspot.com

Найдорожче - взяти кредит готівкою. Це пояснюється підвищеними ризиками банків, тим більше, що часто такі кредити видаються без застави.

За даними Національного банку України (НБУ), з початку жовтня у банках вартість короткострокових кредитів для фізичних осіб зросла з 18,4% до 31,1% (без урахування овердрафту). Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Це значне зростання, проте такі ставки звичайні кредитів для України, а помірні ставки на початку місяці були одними з найменших за рік. Вартість короткострокових кредитів, за даними Нацбанку, на сьогодні становить в середньому 31,1%, довгострокових - 29,7%.

Найдорожче - взяти кредит готівкою. Це пояснюється підвищеними ризиками банків, тим більше, що часто такі кредити видаються без застави. 

Взяти кредит на придбання транспортних засобів можна за трошки меншими ставками. Наразі на ринку спостерігається можливість взяти кредит на придбання транспортних засобів від 15,6% до 18,99%.

Іпотечний кредит (на придбання житла) користується популярністю у споживачів, на що банки реагують відповідними пропозиціями:  - від 17% до 19,50%.

Пільгові умови кредитування банки пропонують тільки своїм постійним клієнтам - наприклад, власникам депозитів у банку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині реалізовують програму підтримки сільгоспвиробників

Тернопільсько-Львівський відділ закупівель акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочав реалізовувати форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Рубрика: Економіка

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка