Кредиторська заборгованість на Львівщині за 2013 рік сягнула майже 60 млн. грн

13:58 14 березня 2014 р.


Фото: kam-pod.gov.ua

Обласна рада запевняє в п’ятницю, що «розпочне процес повернення».

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослава Качмарика, прийняття звіту про виконання обласного бюджету Львівської області за 2013 рік розпочне процес повернення кредиторської заборгованості. Як зазначив Ярослав Качмарик, залишкові кошти  в області є, але для їх використання потрібні управлінські рішення, серед яких і рішення обласної ради щодо прийняття звіту про виконання обласного бюджету Львівської області за 2013 рік.

Голова бюджетної комісії наголосив: «Кредиторська заборгованість за 2013 рік в області становить приблизно 60 млн грн. Це чиїсь зарплати, кредити, в тому числі і кредити фермерів, які взяли їх для організації весняно-посівних робіт. Прийняття звіту про виконання обласного бюджету Львівської області за 2013 рік запустить механізм повернення кредиторської заборгованості. Це не означає, що наступного дня після того, як обласна рада прийме таке рішення, казначейство почне видавати кошти. Але механізм буде запущено».

Ярослав Качмарик зауважив також, що минулого року також не використано кошти, призначені на капітальний ремонт доріг області, й конкретизував: «Добре, що ці кошти не були використані в листопаді-грудні минулого року. Ці кошти є перехідними, і ми можемо провести роботи на цю суму зараз, коли є відповідні погодні умови» - зазначив голова комісії. 

Про це інформує сьогодні, 14 березня, прес-служба обласної ради.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу