Крамниці «Roshen» у Львові дали на зміну її вивіски десять днів

15:30 14 жовтня 2015 р.


Фото: wz.lviv.ua

Очільник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець: «Самовільно встановлені вивіски демонтує адміністративно-технічне управління».

«У Львові просять демонтувати вивіску магазину корпорації «Roshen», який  нещодавно відкрився у Львові. Зазначають, що її встановили без будь-яких дозволів. Відповідну інформацію надала керівниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, на порталі «Преса України», де також поінформували:

«Самовільно встановлені вивіски демонтує адміністративно-технічне управління. І «Roshen» демонтує, можете не сумніватися», – зазначила вона. Онищенко-Швець підкреслила, що керівники магазину мають 10 днів, для того, щоб самостійно позбутись вивіски.

У разі, якщо керівники відмовляться її знімати вивіску демонтують примусово робочы ЛКП «Адміністративно-технічного управління». Слід зазначити, що центральна частина Львова перебуває під захистом ЮНЕСКО, де заборонено встановлювати рекламні конструкції, які псують архітектурний образ даної частини міста.

Нагадуємо, що російський банк «Сбербанк Росії» закрив своє відділення у Львові і на його місці відкривається перший магазин кондитерської корпорації «Roshen».

Про це повідомили сьогодні, 14 жовтня, на київському порталі «Преса України».

dailylviv.com

До теми

11:19 11 серпня 2022 р.

Результати змін на ринку готівкової валюти

Різниця між середніми курсами купівлі і продажу готівкової валюти банками після 6 серпня не змінилася, а в небанківських установах – навпаки - звузилася з 0,4 до 0,25 грн за 1 долар США.

Рубрика: Економіка

20:37 10 серпня 2022 р.

Новий тролейбусний маршрут з'єднав три райони Львова (відео)

У Львові запрацював новий тролейбусний маршрут №38, зі сполученням пл.Кропивницького- вул.Хуторівка. Він став 10-м у місті та з’єднує три райони - Сихівський, Франківський і Залізничний. Тролейбуси №38 курсують так: пл. Кропивницького – ТЦ «Скриня» – вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого – вул. Рубчака – вул. Стрийська - вул. Хуторівка» та у зворотному напрямі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу