Крамниці «Roshen» у Львові дали на зміну її вивіски десять днів

15:30 14 жовтня 2015 р.


Фото: wz.lviv.ua

Очільник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець: «Самовільно встановлені вивіски демонтує адміністративно-технічне управління».

«У Львові просять демонтувати вивіску магазину корпорації «Roshen», який  нещодавно відкрився у Львові. Зазначають, що її встановили без будь-яких дозволів. Відповідну інформацію надала керівниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко-Швець», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, на порталі «Преса України», де також поінформували:

«Самовільно встановлені вивіски демонтує адміністративно-технічне управління. І «Roshen» демонтує, можете не сумніватися», – зазначила вона. Онищенко-Швець підкреслила, що керівники магазину мають 10 днів, для того, щоб самостійно позбутись вивіски.

У разі, якщо керівники відмовляться її знімати вивіску демонтують примусово робочы ЛКП «Адміністративно-технічного управління». Слід зазначити, що центральна частина Львова перебуває під захистом ЮНЕСКО, де заборонено встановлювати рекламні конструкції, які псують архітектурний образ даної частини міста.

Нагадуємо, що російський банк «Сбербанк Росії» закрив своє відділення у Львові і на його місці відкривається перший магазин кондитерської корпорації «Roshen».

Про це повідомили сьогодні, 14 жовтня, на київському порталі «Преса України».

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу