Мер Львова може залишитися без охорони | Новини Львова

Мер Львова може залишитися без охорони

20:28 17 червня 2020 р.

  • 0

Станом на сьогодні з передбачених бюджетом розвитку на Муніципальну варту коштів було використано 59%. Через недофінансування, коштів на заробітну плату муніципалам вистачить ще лише на 3 місяці.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«На сьогоднішньому брифінгу депутатів звучало, що 32 млн грн передбачено на наше ЛКП «Муніципальна варта». За останній період у нас були зауваження, але це підприємство охороняє наші стратегічні об'єкти.

Працівники підприємства беруть участь у моніторингових групах, які слідкують спільно з районними адміністраціями щодо дотримання заходів карантину. Кожен день вони ходять і пильнують, чи дотримуються заходів карантину кафе, ресторани, літні майданчики, інші установи та організації.

Хочу нагадати, що з тих 32 млн грн — 2 млн грн є лізинговими коштами, а 19 млн грн — вже оплачено на заробітну платню працівникам, тому що ті кошти були закладені тільки на півроку. А решта 11 млн грн — це зарплата, яка має бути оплачена в майбутні періоди. Тому хочу розсіяти міфи щодо економії у 32 млн грн, є тільки 11 млн грн залишку для виплати заробітної платні", — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Нагадаємо, депутати Львова хочуть ліквідувати Муніципальну варту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Голова Львівської облради від ЄС закликає захистити українську мову

Україна отримала медпрепарат на 5 тис хворих з коронавірусом

Стриянина пограбували у Львові серед білого дня

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу