Депутати Львова хочуть ліквідувати Муніципальну варту

09:53 17 червня 2020 р.

Фото до новини

Депутати міської ради зареєстрували проект ухвали «Про припинення ЛКП „Муніципальна варта“ шляхом ліквідації», що передбачає припинення роботи підприємства.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Натомість чиновникиміської ради - проти ліквідації Муніципальної варти.

«Щодня працівники Муніципальної варти пильнують порядок в центральній частині міста. Відтак, відділ охорони громадського порядку часто надає першу домедичну допомогу до приїзду карети швидкої допомоги. Муніципали проводять рейди спільно з районними адміністраціями, допомагають туристам під час різних критичних ситуацій (загублені речі, звернення тощо). Працівники беруть участь в забезпеченні громадського порядку під час масових заходів, супроводжують всі процесії релігійного та тематичного характеру. До того ж, працівники Муніципальної варти проходять навчання по медицині, завжди мають із собою засоби домедичної допомоги», — зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

У час карантину муніципали працюють у посиленому режимі, входять до міських моніторингових груп та беруть участь у рейдах, перевіряючи об'єкти торгівлі на дотримання карантинних заходів.

«До роботи моніторингових груп ми залучаємо поліцію, Муніципальну варту, Держпродспоживслужбу, працівників районних адміністрацій. Ми проводимо роботу таким чином, що перевіряємо роботу об'єктів торгівлі на предмет дотримання правил карантину. У випадку, якщо виявляються незначні порушення, то ми даємо попередження, якщо ці порушення значні - складається протокол і накладаються штрафні санкції», — розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, працівники підприємства «Муніципальна варта» за потреби присутні під час демонтажних робіт незаконно встановлених тимчасових споруд та конструкцій, забезпечуючи при цьому громадський порядок та безпеку.

«Муніципальна варта нерідко допомагає нам у демонтажі незаконних тимчасових споруд. Бувають різні ситуації і не завжди поліція може коректно спрацювати, зважаючи на обставини та непередбачувані ситуації. А ми повинні забезпечити порядок та безпеку для усіх. Я навпаки би казав на законодавчому рівні підсилювати можливості міст в плані забезпечення громадської безпеки», — говорить посадовець.

Як зазначає генеральний директор міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук, навіть за нетривалий час роботи муніципалів, у медичному закладі вдалось врегулювати потік відвідувачів, яких впускають до лікарні за перепустками, зменшити кількість конфліктних ситуацій та нападів на працівників і пацієнтів.

«Це моя позиція як керівника: Муніципальна варта має бути в лікарні, і це навіть не може обговорюватися. Результат дуже короткого терміну її роботи в клінічній лікарні швидкої допомоги говорить сам за себе: на території і в підвалах більше немає безхатьків та людей в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, які поводилися агресивно і навіть погрожували медпрацівникам", - каже Олег Самчук.

З переліком комунальних об'єктів, що перебувають під наглядом ЛКП «Муніципальна варта» у 2020 році можна ознайомитись за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/news/government/278596-sesiia-zatverdyla-perelik-obiektiv-iaki-perebuvatymut-pid-nahliadom-munitsypalnoi-varty

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів