Коронавірус змушує реконструювати головну лікарню у Дрогобичі за неконкурентною процедурою

14:17 6 квітня 2021 р.

Фото до новини

Дрогобицька міська лікарня №1 віддасть ще 4,24 млн грн ТОВ «Екотепло Дрогобич» за реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги.

Роботи замовили за неконкурентною переговорною процедурою. Медики мотивували це потребою в додаткових роботах, які не були враховані у початковій проєктно-кошторисній документації. Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», додаткові роботи у того самого підрядника можна замовити протягом трьох років після укладення угоди, якщо вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

Генеральний директор Дрогобицької міської лікарні №1 Андрій Коцюба пояснив, що у додаткові роботи входить заміна двох ліфтів та встановлення кисневої станції, яка виробляє кисень з атмосфери та безперебійно подає його до пацієнтів. На момент розмови Андрій Коцюба не зміг пригадати моделі кисневої станції, однак зазначив, що її очікують отримати до середини травня цього року та коштує він до 2 млн грн з монтажем. Всі роботи планують завершити до кінця цього року.

«Роботи щодо встановлення ліфтів та системи медичного газопостачання були прописані в попередній проєктно-кошторисній документації, однак ні самих ліфтів, ні генератора не було. Тому ми подалися на ще одну експертизу, бо як можна прописати, наприклад, облаштування ліфтів, якщо їх фізично немає», − розповів Андрій Коцюба

Перший договір на 17,8 млн грн з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги Дрогобицька міська лікарня №1 підписала у вересні 2020 року. Тоді передбачався ремонт приміщень, встановлення систем водопостачання та водовідведення,  опалення, вентиляції. А також облаштування пожежної сигналізації, системи оповіщення, відеонагляду та резервного електропостачання. Ці основні будівельні роботи підрядник «Екотепло Дрогобич» вже завершив.

І хоча у січні цього року приймальне відділення офіційно відкрили, гендиректор Дрогобицької міської лікарні №1 Андрій Коцюба зазначав, що воно ще не повністю забезпечено потрібним обладнанням. За його словами, спочатку все медичне устаткування лікарні обіцяли закупити за державні кошти, однак у результаті передали лише комп’ютерний томограф та портативний УЗД-апарат.

«Монітори пацієнтів, новий вентилятор легенів, дефібрилятори, аналізатор газів крові та гематологічний аналізатор – це ті речі, які мали би бути у приймальному відділенні. Будемо думати, як їх отримати», − зазначив Андрій Коцюба.

Дрогобицька міська лікарня №1 визначена однією з дев’яти опорних лікарень Львівщини. Вона належить до ІІ рівня закладів, тобто матиме більше відділень та спеціалістів. Послугами медиків користуватимуться мешканці Дрогобицької територіальної громади, а також жителі міст Трускавця та Борислава, Дрогобицького, Самбірського та Стрийського районів. Реконструкцію відділення замовили в рамках національної програми «Велике будівництво.

Про підрядника

Компанія «Екотепло Дрогобич» зареєстрована у 2013 році. Її власником є Іван Демко, який протягом вересня-листопада 2016 року був начальником відділу архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. На цю посаду його призначили з тримісячним терміном випробування, але через два місяці Демко звільнився за власним бажанням.

Упродовж 2020-2021 років фірма «Екотепло Дрогобич» отримала державних замовлень на 28,8 млн грн. Серед інших підрядів компанії – капітальний ремонт площі Василя Стефаника за 1,2 млн грн та ремонт вул. Шолом-Алейхема за 1,4 млн грн в Дрогобичі.

Новояворівська лікарня, серед районних, найбільше завантажена хворими на ковід

У Львові ковідні ліжка заповнені майже на 70%

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів