Конкурсна рада обрала 543 кращі мікропроекти місцевого розвитку на Львівщині

11:42 11 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У Львівській обласній раді затвердили рейтинги учасників й переліки потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році.

Про це повідомили сьогодні, 11 березня, у Львівській облраді, де також поінформували: «Із 1300 зареєєстрованих заявок експерти обрали 543 кращих проекти. Про це йшлося під час засідання конкурсної ради у п’ятницю, 10 березня».

Зокрема, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко зазначив: «Показовим у цьому році є те, що найуспішнішими стали так звані депресивні райони області, зі значно нижчим показником податкоспроможності: такі як Старосамбірський, Сколівський, Самбірський, Перемишлянський, Городоцький, Радехівський. Цьогорічні проекти є значно якіснішими, розвитковими та концептуальними, про що свідчать надзвичайно високі бали, зокрема у таких пріоритетах  як освітня галузь, вуличне освітлення, інші пріоритети».

Натомість голова бюджетної комісії Олега Домчака повідомив: «Потреба в співфінансуванні з обласного бюджету – 154 мільйони гривень, з яких на сьогодні у нас є 60 мільйонів гривень. Відтак, конкурсна рада ухвалила рішення звернутися до керівництва облради та облдержадміністрації щодо збільшення фінансування програми додатково щонайменшена 10 мільйонів гривень».

Конкурсна рада також обговорила та затвердила положення про оплату праці експертів, які здійснювали оцінку мікропроектів місцевого розвитку у 2017 за рахунок коштів обласного бюджету. Вартість оцінки одного мікропроекту  –  38,64 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі Львівської облради, де також зазначили: «Львівська обласна рада  вітає потенційних переможців і наголошує, що відповідно до умов конкурсу їм необхідно до 30 березня цього року надати секретаріату рішення сесій місцевих рад (пооб`єктно) про бюджетне співфінансування, надіславши підтверджуючі документи на ел. адресу: microproekt@gmail.com. Рейтинги учасників (потенційні переможці) – за посиланням http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1677/group/18».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка