Конкурсна рада обрала 543 кращі мікропроекти місцевого розвитку на Львівщині

11:42 11 березня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У Львівській обласній раді затвердили рейтинги учасників й переліки потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році.

Про це повідомили сьогодні, 11 березня, у Львівській облраді, де також поінформували: «Із 1300 зареєєстрованих заявок експерти обрали 543 кращих проекти. Про це йшлося під час засідання конкурсної ради у п’ятницю, 10 березня».

Зокрема, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко зазначив: «Показовим у цьому році є те, що найуспішнішими стали так звані депресивні райони області, зі значно нижчим показником податкоспроможності: такі як Старосамбірський, Сколівський, Самбірський, Перемишлянський, Городоцький, Радехівський. Цьогорічні проекти є значно якіснішими, розвитковими та концептуальними, про що свідчать надзвичайно високі бали, зокрема у таких пріоритетах  як освітня галузь, вуличне освітлення, інші пріоритети».

Натомість голова бюджетної комісії Олега Домчака повідомив: «Потреба в співфінансуванні з обласного бюджету – 154 мільйони гривень, з яких на сьогодні у нас є 60 мільйонів гривень. Відтак, конкурсна рада ухвалила рішення звернутися до керівництва облради та облдержадміністрації щодо збільшення фінансування програми додатково щонайменшена 10 мільйонів гривень».

Конкурсна рада також обговорила та затвердила положення про оплату праці експертів, які здійснювали оцінку мікропроектів місцевого розвитку у 2017 за рахунок коштів обласного бюджету. Вартість оцінки одного мікропроекту  –  38,64 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі Львівської облради, де також зазначили: «Львівська обласна рада  вітає потенційних переможців і наголошує, що відповідно до умов конкурсу їм необхідно до 30 березня цього року надати секретаріату рішення сесій місцевих рад (пооб`єктно) про бюджетне співфінансування, надіславши підтверджуючі документи на ел. адресу: microproekt@gmail.com. Рейтинги учасників (потенційні переможці) – за посиланням http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1677/group/18».

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу