Комплектуючі львівського виробництва будуть використовувати у системах залпового вогню

23:23 1 березня 2017 р.

  • 0


Фото: скріншот

Львівщина розширюватиме співпрацю з Укроборонпромом в імпортозаміщенні деталей, вузлів та техніки для оборонної промисловості.

Про це йшлося сьогодні, 1 березня, під час наради в Львівській облдержадміністрації. Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов зазначив під  час неї: «З підприємствами-учасниками концерну «Укроборонпром» зараз співпрацюють 32 львівські підприємства. Вони постачають спеціальні сидіння для «Дозорів», паливоміри, фільтри, датчики для військової техніки та багато інших необхідних деталей». 

Проте, за його словами, науково-виробничий потенціал області використовується лише на 26 відсотків. Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва. Зокрема, львівські комплектуючі будуть використовуватись у системах залпового вогню. 

Як доповнив голова ОДА Олег Синютка, область поставила собі завдання на найближчу перспективу збільшити кількість підприємств-партнерів Укроборонпрому до 50. Про це повідомив сьогодні, 1 березня, кореспондент агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:04 9 квітня 2020 р.

10 львівських підприємств отримали дозвіл на реалізацію масок в аптеках

Десять львівських компаній отримали дозвіл від Державної служби України з питань праці на введення в обіг засобів індивідуального захисту, зокрема масок, для продажу у аптеках.

Рубрика: Економіка

20:25 9 квітня 2020 р.

Ринкам "Тополя" та "Біля універмагу" дозволили торгувати за певних умов

Сьогодні, 9 квітня, комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення дозволити роботу ринку «Тополя» на вул. Мазепи. Також комісія зобов’язала ринок на вулиці В. Великого висадити нові зелені насадження на місці зрізаних без дозволу дерев.

Рубрика: Економіка

13:53 9 квітня 2020 р.

Суд призупинив проєктування сміттєзаводу у Львові. Але "Зелене місто" продовжує роботи

Учора, 8 квітня, Львівський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення про тимчасове призупинення містобудівних умов та обмежень для проектування механіко-біологічного комплексу перевантаження і переробки твердих побутових відходів на вул. Пластова, 13.

Рубрика: Економіка

12:53 9 квітня 2020 р.

Львів продає сім нежитлових приміщень

В управлінні комунальної власності ЛМР повідомили про проведення аукціонів з умовами. Мова йде про об’єкти за такими адресами: вул. Здоров’я, 4, вул. Здоров’я, 6, вул. Грецька, 5, вул. І. Франка, 66, вул. М. Вербицького, 5, вул. П. Війтовича, 12, вул. Д. Гуні, 28. Усі приміщення нежитлові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу