Комплектуючі львівського виробництва будуть використовувати у системах залпового вогню

23:23 1 березня 2017 р.


Фото: скріншот

Львівщина розширюватиме співпрацю з Укроборонпромом в імпортозаміщенні деталей, вузлів та техніки для оборонної промисловості.

Про це йшлося сьогодні, 1 березня, під час наради в Львівській облдержадміністрації. Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов зазначив під  час неї: «З підприємствами-учасниками концерну «Укроборонпром» зараз співпрацюють 32 львівські підприємства. Вони постачають спеціальні сидіння для «Дозорів», паливоміри, фільтри, датчики для військової техніки та багато інших необхідних деталей». 

Проте, за його словами, науково-виробничий потенціал області використовується лише на 26 відсотків. Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва. Зокрема, львівські комплектуючі будуть використовуватись у системах залпового вогню. 

Як доповнив голова ОДА Олег Синютка, область поставила собі завдання на найближчу перспективу збільшити кількість підприємств-партнерів Укроборонпрому до 50. Про це повідомив сьогодні, 1 березня, кореспондент агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу