Німецька компанія «Леоні» розглядає можливість відкриття ще одного підприємства на Львівщині

16:08 30 листопада 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Ймовірно, новий завод запрацює у Радехівському районі.

«Німецька компанія «Леоні» планує нарощувати свої виробничі потужності й розглядає можливість відкриття на Львівщині ще одного підприємства», – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«На даний час представники компанії, яка спеціалізується на виробництві кабельних систем для автомобільної промисловості, шукають відповідну земельну ділянку для будівництва. Ймовірно, новий завод запрацює у Радехівському районі Львівщини.

«Завод «Леоні» у Стрию уже не може збільшувати обсяги виробництва через брак кадрів, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Відповідно постало питання будівництва ще одного підприємства. Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Ділянка у Радехівському районі розміщена у такому  місці, куди можна добиратися з Червонограда, Кам’янка-Бузького та Сокальського районів».

Загалом планується, що на виробництві працюватиме від двох із половиною тисяч до п’яти тисяч осіб. До речі, можливість відкриття у Золочівському районі ще одного підприємства розглядає й ТзОВ «Електроконтакт», а також бельгійська компанія, яка спеціалізується на виробництві меблів, планує перенести до України своє виробництво. Львівська область – серед пріоритетних територій. На разі, бельгійці шукають ділянку, де можна збудувати завод територією  у 15 тисяч квадратних метрів». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів