Компанія «Фуджікура» вже завозить на Львівщину обладнання для свого заводу

09:45 6 листопада 2015 р.


Фото: mkf.mkm.ru

У міському центрі зайнятості тривають співбесіди з кандидатами на працевлаштування на підприємстві в Підрясному.

«У четвер, 5 листопада, компанія «Фуджікура Аутомотів Україна» здійснила розмитнення першої партії обладнання, що використовуватимуться для виробництва кабельних мереж. Це устаткування, зокрема, дозволить розпочати монтаж виробничих потужностей. Вже орієнтовно за три тижні інвестор очікує наступної партії обладнання», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Японська «Фуджікура» реалізовує на території Львівщини масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу, який виготовлятиме електричне устаткування для провідних європейських автомобільних виробників. На підприємстві буде створено 1500 нових робочих місць.

До слова, сьогодні вже працевлаштовано 300 осіб, які завершують навчання та стажування у Румунії. Компанія також продовжує набір працівників. Співбесіди для кандидатів відбуваються у Львівському міському центрі зайнятості. Для детальної інформації просимо звертатись за номером телефону (066) 105 00 08.

8 жовтня 2015 року на XV Міжнародному економічному форумі у Львові був підписаний Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та компанією «Фуджікура» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва заводу. Завод розташований у межах населеного пункту Підрясне, Яворівського району. Загальна площа території підприємства становить 11,5 тисячі квадратних метрів.

Як інформував «ЩЛ», японська компанія «Фуджікура» відкриє в листопаді завод у передмісті Львова.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу