Компанія Еко-Простір завершила монтаж вентиляції і кондиціонування повітря в приміщеннях Львів Медікал Центр

13:51 11 грудня 2020 р.

Фото до новини

На сьогоднішній день можна виокремити два основних види вентиляційних систем, які використовують для вирішення кліматичних завдань у медичних закладах: витяжна і припливна.


Роль вентиляції в медичних закладах

Ситуація, яка склалася в усьому світі через розповсюдження коронавірусної інфекції, несе велике навантаження на медичні заклади. Кожного дня кількість пацієнтів у лікарнях зростає. Ризик поширення вірусної інфекції у самих медичних установах загрожує здоров'ю не тільки пацієнтів, але й здоров'ю лікарів та медперсоналу. І тому, щоб забезпечити комфортні умови праці у лікарнях і медичних закладах, потрібна правильно спроєктована вентиляція. Вимоги до вентиляції медичних закладів набагато вищі, оскільки якість повітря тут безпосередньо впливає на стан та здоров'я людей. Завдання ускладнюється ще й тим, що в медичних закладах є декілька різнопрофільних приміщень, в кожному з яких необхідно підтримувати свій мікроклімат. Тому, щоб створити правильну систему вентиляції та кондиціонування приміщення, необхідні глибокі знання специфіки роботи медичних закладів.

Різновиди вентиляційних систем у медичних закладах

На сьогоднішній день можна виокремити два основних види вентиляційних систем, які використовують для вирішення кліматичних завдань у медичних закладах:

  • витяжна;

  • припливна.

Головне завдання витяжної системи – виведення назовні відпрацьованого повітря. Її застосування дозволяє запобігти появі шкідливих мікроорганізмів. Друга система, своєю чергою, навпаки доставляє в приміщення свіже повітря. Вентиляція медичних закладів застосовує ці дві системи одночасно, що дозволяє забезпечити дотримання високих стандартів якості повітря.

У приміщеннях Львів Медікал Центр роботи з монтажу систем вентиляції та кондиціонування проводила компанія «Еко-Простір». 

Палати інтенсивної терапії, рентгенкабінет, лабораторії, операційні блоки обов'язково мають застосовувати окремі незалежні (децентралізовані) припливно витяжні системи вентиляції та кондиціонування. Правильна децентралізована система вентиляції для медичних закладів проєктується таким чином, щоб підтримати необхідний мікроклімат приміщень (температура повітря, рівень вологості), виключити можливість перетікання повітря з «брудних» зон у «чисті», підтримувати оптимальні санітарні та мікробіологічні показники чистоти повітря. Компанія «Еко-Простір» чудово виконала це завданням у приміщеннях Львів Медікал Центр. Ця компанія застосовує сучасні та якісні комплектуючі для систем вентиляції та кондиціонування приміщень. Тож завдяки плідній роботі компанії «Еко-Простір» пацієнти Львів Медікал Центр можуть вільно дихати на повні груди.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів