Колективу Міжнародного аеропорту «Львів» представили нового керівника – Дмитра Шинкарчука

17:16 10 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян представив сьогодні нового в. о.гендиректора летовища імені Данила Галицького.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову»:

«У Львові сьогодні представили нового керівника ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» – виконувача обов’язків генерального директора став Дмитро Шинкарчук. На цій посаді він змінив Ростислава Веселова.

Заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян особисто представив директора летовища. Зокрема охарактеризував його, як досвідченого управлінця з багаторічним авіаційним досвідом.

За словами заступника міністра, Дмитро Шинкарчук був одним із кращих серед 250 претендентів на цю посаду. Також новопризначеного керівника аеропорту «Львів» привітав й голова облдержадміністрації Олег Синютка, який зазначив:

«Завдяки сприянню Мінінфраструктури України Львівський аеропорт отримав шанс запрацювати на повну потужність завдяки реалізації принципу «відкритого неба». На нового керівника сьогодні покладаються великі надії. Тому зі сторони обласної влади ми очікуємо плідної, прозорої та не корумпованої роботи».

Дмитро Шинкарчук коротко окреслив першочергові завдання, які планує реалізувати на своїй посаді, серед яких, зокрема, розвиток потенціалу аеропорту, залучення авіакомпаній і збільшення пасажиропотоку. Зазначимо, що Дмитро Шинкарчук – один із фіналістів відбору на посаду генерального директора аеропорту «Львів», оголошеного Мінінфраструктури 31 грудня 2014 року.

Він пройшов усі етапи відбору, окрім подання його кандидатури на Комітет з призначень, оскільки конкурс був заблокований ухвалою Дніпропетровського адміністративного суду. У зв’язку з цим до проведення конкурсу і оголошення переможця пан Шинкарчук призначений на посаду виконуючого обов’язки генерального директора аеропорту».

Як інформував «Щоденний Львів», в прес-службі Мінінфраструктури повідомили в п’ятницю, що його очільник Андрій Пивоварський призначив виконувачем обов’язків гендиректора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Дмитра Шинкарчука.

dailylviv.com

До теми

10:22 19 травня 2022 р.

На польсько-українському кордоні утворилися гігантські черги, - ПР

Гігантські автомобільні черги утворилися на польсько-українському кордоні. Громадяни України користуються змінами законодавчих положень, якими були тимчасово скасовані митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС.

Рубрика: Економіка

21:03 18 травня 2022 р.

ЄС підрахує вартість конфіскованого російського майна: від яхт до акцій і рахунків у банках

Голова Європейської ради Шарль Мішель доручив юристам підготувати рапорти щодо замороженого Європейським Союзом російського майна, яким Росія має заплатити за агресію в Україні.

Рубрика: Економіка

16:59 18 травня 2022 р.

Уночі під'єднали пів км водогону, який живить 30 населених пунктів і район Львова

На магістральному водогоні «Зарудці-Збоїща» завершили заміну старої ділянки. Цей водогін забезпечує водою понад 30 населених пунктів Львівської області та частину Шевченківського району Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу