Книгарні Львівської облради платитимуть одну гривню оренди

17:17 30 березня 2017 р.

Для львівських видавців і книгорозповсюджувачів, які орендують приміщення Львівської обласної ради, збережуть пільгову орендну плату - 1 грн за 1 кв м.

Таке рішення ухвалила комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації під час засідання у середу, 29 березня.  

Окрім того, члени комісії заслухали звіт Видавничого центру "Пам’ять" щодо проведеної ним роботи у 2016 році. Також доручили департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації  вивчити проблемні питання діяльності цього центру, зокрема в частині обсягів дофінансування для виплати заробітної плати працівникам до кінця поточного року та видання томів книги "Реабілітовані історією". 

На засіданні також йшлося про належне впорядкування пам’ятника українським жертвам у с. Гута Пеняцька Бродівського району, можливого виділення фінансового ресурсу з обласного бюджету чи організації збору коштів серед  українських меценатів. 

Комісія розглянула проект звернення від обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України щодо надання статусу "національний" Львівському історичному музею. 

Також на засіданні погодили делегування представників до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів комунальних закладів Львівської обласної ради:

"Адміністрація історико-культурного заповідника "Нагуєвичі" – Тетяна Бей,

"Адміністрація історико-культурного заповідника "Стільське городище" – Оксана Сафінська,

"Історико-етнографічний музей "Бойківщина" – Юрій Сидорович,

"Адміністрація історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" – Мирослава Бабінська.

Про це інформує офіційний сайт Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу