«Клінгспор» переміщує з Франції на Львівщину частину виробництва

17:00 25 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув виробничі потужності ТзОВ «Клінгспор» – підприємства з 100% іноземними інвестиціями німецької компанії «Klingspor AG» у Великих Мостах.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «ТзОВ «Клінгспор» є провідним виробником абразивних матеріалів з представництвом в більш ніж 39 країнах. Продукція компанії багато років використовується в металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях, та завдяки своїй високій якості користується попитом як на європейському, так і на українському ринках. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою 10 річницю. Лише за останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство інвестувало в завод понад сім мільйонів євро».

«На сьогодні компанією збудовано виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6,7 тисячі квадратних метрів у Великих Мостах та працевлаштовано понад 200 людей. І вже в цьому році планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції в Україну», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу