Хімія для автомобіля від “Oiler”

20:12 28 січня 2021 р.

Робота двигуна внутрішнього згоряння неможлива без моторного мастила.

Для обслуговування та догляду автомобіль потребує застосування спеціальних хімічних засобів. Мова про застосування речовин різного типу, від  мастил до прибиральних та полірувальних засобів. Така автохімія, має основну рідину, яка є її базою, але іноді існують інші види домішок, у властивості від області застосування. 

Наприклад:

  • Якщо купити для двигуна автомобіля речовину високої якості, мотор буде показувати себе набагато краще,  та виділятись стабільним ритмом;
  • Якщо взяти якісні засоби для догляду за салоном, автомобіль буде набагато легше тримати в чистоті. Все лише тому, що такі засоби дозволять видаляти забруднення різного характеру.

А завдяки дуже широкому асортименту автомобільної хімії на Олівер можна обрати речовини, які допоможуть стабілізувати, до оптимальних характеристик, роботу вашого двигуна. Якщо вас зацікавить якісна автохімія, купити в країні її можна, скориставшись вигідною пропозицією від компанії “Oiler” за посиланням https://oiler.ua/masla/avtohimija/. Розглянемо більш детально каталог автохімії, який може запропонувати вам  компанія “Oiler”. 

Автохімія для вашого авто: сервісні рідини

Робота двигуна внутрішнього згоряння неможлива без моторного мастила.
Сила тертя, утворювана між парними деталями, перешкоджає нормальній роботі і призводить до швидкого руйнування.  Відвідавши магазин автохімії
https://oiler.ua/, кожен знайде для своєї автівки потрібний мастильний матеріал.

Розрізняють три типи масла:

  • Мінеральне;
  • Напівсинтетичне;
  • Синтетичне;

Перший варіант вирізняється доступною ціною, але при цьому і технічні його характеристики значно занижені. Переглянути всі пропозиції від компанії “Oiler” можна тут - https://oiler.ua/masla/avtohimija/adblue/.

Масла на мінеральній основі забезпечують якісне мастило тільки при кімнатній температурі  або в поєднанні з присадками. Добавки підвищують проти зносну, антикорозійну і миючу здатність моторних мастил. Другий варіант напівсинтетичне мастило, до складу якого входить, і мінеральна, і синтетична база, яка береться в однакових співвідношеннях. Таку суміш зазвичай заливають в старі іномарки, які мають великих пробіг. Оскільки таким машинам підходить тільки такий варіант.

І останній варіант синтетика. Синтетичне мастило стійке до процесу окислення. Його ціна значно вище, чим у мінерального аналога, але і кліматичній зоні вся техніка працює тільки завдяки синтетичного мастила.

Хімічні  засоби для салону

Даний вид належить до очисних засобів. Якщо вас зацікавила пропонована сайтом автохімія, каталог засобів регулярно поповнюються, тому слідкуйте за оновленням товару. 
Сьогодні можна купити автохімію в Києві для чищення шкіряних сидінь, тканинних вставок в дверях, килимків під ноги. Така хімія для авто у вигляді миючого засобу відбувається під напором, розбризкуючись з великим піноутворенням. Вона оновлює зовнішній вид пластика, вінілу і шкіри.

Також доступна автохімія в Києві конкретно для догляду за двигуном. З її допомогою можна очистити корпус двигуна від забруднень.

Особливість таких засобів для чищення полягає в тому, що вони не впливають на обплетення кабельно-провідникової продукції та паливні лінії. 

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу