Керівник «Львіввугілля» виконав одну з вимог протестувальників – написав заяву про звільнення (відео)

20:35 5 березня 2015 р.


Фото: varianty.net

Ігор Пиляй, який займав посаду виконувача обов’язків генерального директора ДП «Львіввугілля», написав після розмови зі шахтарями Червонограду заяву про звільнення.

«Шахтарі «звільнили» керівника ДП «Львіввугілля», – повідомила сьогодні, 5 березня, інформаційна агенція «Страйк», конкретизуючи при цьому:

«Ігор Пиляй, який займав посаду виконувача обов’язків генерального директора ДП «Львіввугілля», написав заяву про звільнення. Зробив він це після розмови з шахтарями Червонограду на центральній Вічевій площі.

Як стверджують в соціальних мережах, заяву на ім’я міністра енергетики та вугільної галузі Демчишина Ігор Пиляй написав добровільно. Звільнення цього чиновника було однією з вимог протестуючих шахтарів Червонограду під Верховною радою України та Кабінетом міністрів».

Як інформував «ЩЛ», в четвер на Вічеву площу в Червонограді вийшли більше тисячі шахтарів Львівщини, голова Незалежної профспілки гірніків України Михайло Волиненець повідомив у вівторок, що в Червонограді почалося справжнє повстання шахтарів, бо «їм просто немає з чим повертатися по домівках».


Відео: UA UNLNews

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу