Казначейство не виконало платіжок Львова на понад 85 млн.

16:33 23 січня 2014 р.


Фото: pohlyad.com

Відтак, ці кошти повернуть розпорядникам, прийнявши ці зміни у бюджеті на 2014 рік.

За словами директора департаменту фінансової політики, станом на кінець 2013 року держказначейство не виконало платіжних доручень розпорядників коштів міського бюджету Львова на загальну суму понад 85 млн. грн. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук повідомив також:

«На превеликий жаль, в кінці минулого, 2013 року, державне казначейство не виконало на 85 млн грн. наших платіжних доручень, незважаючи на наявність грошей в нас на рахунку. Ці гроші нам повернулися. І очевидно, після прийняття бюджету, ми всі ці кошти, які вернулися, мусимо прийняти змінами до бюджету і роздамо всім розпорядникам бюджетних коштів, платіжні доручення яких не виконані». 

За словами Олега Іщука, на 2014 рік основні показники бюджету такі, що, рік місто зможемо прожити, якщо знову казначейство не буде затримувати гроші.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу