Казначейство блокує 27,53 млн. грн. Львівської міськради

10:05 24 червня 2014 р.


Фото: galpravda.info

Зокрема, як повідомляє у вівторок прес-служба ЛМР, близько 1,95 млн. грн. – її управлінню охорони здоров’я.

Прес-служба Львівської міськради повідомляє сьогодні, 24 червня, що Державне казначейство продовжує блокувати кошти за рахунками ЛМР – станом на 23 червня сума непроплати становить 27,53 млн. грн. Як поінформували у департаменті фінансової політики ЛМР, усю суму коштів заблоковано за незахищеними статтями. За захищеними ж виплату здійснено повністю.

Зокрема, найбільшу суму коштів – 5,9 млн. грн – казначейство не пропускає на природоохоронний фонд. Майже стільки ж – 7,1 млн грн – на бюджет розвитку.

Близько 1,95 млн грн. держава блокує управлінню охорони здоров’я. Майже 1,6 млн. грн складає заборгованість управлінню освіти і 2,9 млн. грн – житлово-комунальному господарству, з яких 2,4 млн. грн – на поточний ремонт доріг та озеленення. Також понад 1,3 млн. грн. не проплачено на апарат управління.

dailylviv.com

До теми

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу