Карантин вихідного дня: НБУ рекомендує зачинити частину відділень

12:27 17 листопада 2020 р.

Голова Нацбанку Кирило Шевченко порадив зачинити частину відділень банків під час карантину вихідного дня.

Про це голова НБУ Кирило Шевченко написав на своїй сторінці у Facebook, пише DailyLviv.

Він рекомендує банкам закривати ті відділення, які є сьогодні незавантаженими чи розташовані у великих торгових центрах і будівлях, що закриті на час карантину. Це - важливий превентивний захід проти поширення коронавірусу.

Крім того, голова НБУ радить "громадянам не відвідувати відділення без крайньої потреби та обирати онлайн канали обслуговування".

Як зазначив Шевченко, перші карантинні вихідні пройшли для банків без проблем. Уряд дозволив працювати у карантин вихідного дня (з 14 до 30 листопада) банкам, страховим компаніям та поштовим операторам. Чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжували свою роботу та надавали громадянам можливість користуватися банківськими послугами.

"Національний банк України не запроваджував жодних обмежень на роботу фінансових установ чи проведення ними операцій. Ви можете без ускладнень отримати кошти з депозитів, взяти кредит, обміняти валюту, зняти готівку у банкоматі",- наголосив Шевченко.

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу