Карантин у ЛКП «Лев» завершився

18:48 15 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «ЛКП «Лев» відновило роботу після карантину».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 січня: «Львівське комунальне підприємство «Лев», яке опікується безпритульними тваринами, відновило роботу у повному обсязі після двотижневого карантину. Відсьогодні підприємство відновило відлов тварин, роботу клініки, грумінгу та інших підрозділів».

«1-14 січня на ЛКП «Лев» відбувався щорічний плановий карантин. Упродовж цього часу, окрім дезінфекційних карантинних заходів, підприємство проводило лише реєстрацію та чіпування тварин і здійснювало виїзди на ургентні виклики. За час карантину тут було продезінфіковано усі приміщення та територію підприємства», – поінформували також у міськраді

«Власними силами команда також провела ремонт чотирьох приміщень. Карантинні заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. Познайомитися з цими собаками та котами можна на вулиці Промисловій, 56 щодня без вихідних з 8:00 до 20:00; телефон – 068 535 4545», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини