Капітальний ремонт з каналізуванням вул. Розточчя-Нагірної: у бюджеті заклали кошти

18:56 25 березня 2021 р.

25 березня на пленарному засіданні Львівської міської ради 49 депутатів проголосували за бюджет розвитку Львівської міської територіальної громади на 2021 рік в частині житлово-комунального господарства.

Про це інформує портал дкпутатів ЛМР, пише Dailylviv.

Цією ухвалою депутати затвердили розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2021 році.

Голова постійної комісії фінансів та планування бюджету ОСББ Львівської міської ради Наталія Шелестак поінформувала про ті зміни, які були напрацьовані у бюджетній комісії. Зміни полягають у тому, що депутати збільшили видатки на капітальний ремонт житлового фонду ОСББ і ЖБК, капітальний ремонт вулиці Старознесенської. Депутати погодили збільшення видатків районним адміністраціям на ремонт доріг і тротуарів, капітальний ремонт з каналізуванням вулиці Розточчя-Нагірної, додатково вирішили виділити ще 2 млн грн на облаштування підйомників для людей з інвалідністю.

Підтримали пропозицію виконавчих органів виділити 53 млн грн на придбання автобусів – за умови, що ті автобуси не будуть придбані у країн-агресорів.

В ухвалі також, зазначається, що всі кошти будуть погоджувати з комісією фінансів та планування бюджету.

Також депутати погодили додати кошти на підтримку медичної галузі.

Депутат Львівської міської ради Петро Адамик назвав цю ухвалу компромісною і наголосив на тому, що буде підтримувати її, тому що не хоче поставити під загрозу наше місто.

dailylviv.com

До теми

11:16 14 квітня 2021 р.

Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Рубрика: Економіка

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу