Кадрова політика російського олігарха в «Укренерго» загрожує нацбезпеці держави, – ЛОР

14:42 17 лютого 2015 р.


Фото: pic.com.ua

Депутати Львівської обласної ради рішенням сесії звернулись до Президента України, Верховної Ради України та Служби безпеки України з проханням втрутитись у ситуацію на ДП «НЕК «Укренерго», оскільки, на думку депутатів, кадрова політика держпідприємства загрожує національній безпеці Української держави.

Про це інформує прес-служба ЛОР.

Як зазначається у зверненні: «До Львівської обласної ради звернувся трудовий колектив  Відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» ДП «НЕК «Укренерго» з проханням зупинити незрозумілі процеси, які відбуваються на підприємстві впродовж останнього періоду. Йдеться про оновлення керівництва та середньої ланки як на центральному рівні, так і на рівні відокремлених підрозділів.

Як стало відомо, до управління  державним підприємством «НЕК «Укренерго» залучаються менеджери, котрі є ставлениками російського олігарха Григоришина».

Депутати наголошують, що така кадрова політика ставить під загрозу не лише ефективне функціонування ДП «НЕК «Укренерго», але й усю галузь енергетики та загалом енергетичну безпеку Української держави. Адже ДП «НЕК «Укренерго» віднесено до підприємств, що мають стратегічне значення для економіки. До завдань зазначеного підприємства належить: передача електроенергії високовольтними лініями, диспетчерське управління  ОЕС України і т. зв. «острова Бурштинської електростанції» на території Львівської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Відтак Львівська обласна рада звернулась до Президента України, Верховної Ради України та Служби безпеки України щодо невідкладного втручання в ситуацію, що склалась на державному підприємстві, задля забезпечення енергетичної незалежності України.

dailylviv.com

До теми

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

15:35 24 вересня 2021 р.

У Львові приміщення, де колись працювали інформагенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ, продадуть без аукціону

Не знайшли другого охочого придбати нежитлове приміщення у пам'ятці архітектури місцевого значення, де колись розміщувалися інформаційні агенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу