Італійські літаки сполучатимуть Львів із Венецією, Міланом і Неаполем

10:40 6 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького повідомив про свою співпрацю з авіакомпанією «Ernest Airlines» та відкриття нового рейсу Львів-Мілан (аеропорт Бергамо).

Зокрема, 20 жовтня розпочнуться прямі рейси з аеропорту «Мілан-Бергамо» до аеропорту «Львів» та планують розширити напрямки з Італії до України на зимовий період. Авіакомпанія «Ernest Airlines» здійснюватиме регулярні рейси за маршрутом Мілан-Бергамо – Львів двічі на тиждень: кожної п’ятниці та неділі.

Маршрут Мілан-Бергамо – Львів є першим кроком на шляху розвитку ринку авіаперельотів між Україною та Італією. Зимовий період стане вирішальним моментом для розвитку авіакомпанії, адже розпочнуть обслуговувати ще чотири маршрути в Україну, починаючи з грудня, в тому числі й до столиці України: Неаполь-Львів – починаючи з грудня, кожної п’ятниці та неділі; Венеція-Львів –  починаючи з грудня, кожного вівторка, п’ятниці та неділі; Мілан-Бергамо – Київ (Жуляни), починаючи з грудня, кожного понеділка, середи та суботи; Неаполь – Київ (Жуляни), починаючи з грудня, кожного понеділка, середи та суботи.

Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу