Італійські літаки сполучатимуть Львів із Венецією, Міланом і Неаполем

10:40 6 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького повідомив про свою співпрацю з авіакомпанією «Ernest Airlines» та відкриття нового рейсу Львів-Мілан (аеропорт Бергамо).

Зокрема, 20 жовтня розпочнуться прямі рейси з аеропорту «Мілан-Бергамо» до аеропорту «Львів» та планують розширити напрямки з Італії до України на зимовий період. Авіакомпанія «Ernest Airlines» здійснюватиме регулярні рейси за маршрутом Мілан-Бергамо – Львів двічі на тиждень: кожної п’ятниці та неділі.

Маршрут Мілан-Бергамо – Львів є першим кроком на шляху розвитку ринку авіаперельотів між Україною та Італією. Зимовий період стане вирішальним моментом для розвитку авіакомпанії, адже розпочнуть обслуговувати ще чотири маршрути в Україну, починаючи з грудня, в тому числі й до столиці України: Неаполь-Львів – починаючи з грудня, кожної п’ятниці та неділі; Венеція-Львів –  починаючи з грудня, кожного вівторка, п’ятниці та неділі; Мілан-Бергамо – Київ (Жуляни), починаючи з грудня, кожного понеділка, середи та суботи; Неаполь – Київ (Жуляни), починаючи з грудня, кожного понеділка, середи та суботи.

Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2020 р.

В рахунку за газ буде новий рядок «Очікуване споживання»

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує клієнтам можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Рубрика: Економіка

12:14 5 грудня 2020 р.

У Львові утеплили будинки за гроші Євросоюзу, уряду Німеччини, бюджету України та власні

Три будинки у Львові на вул. Пулюя, 9 та Антонича, 26 і 32 зробили утеплення та енергомодернізацію за кошти Євросоюзу, уряду Німеччини, українського бюджету та власні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу