Історичний музей повернули до Львова. Чекають ще на чотири лікарні

18:34 26 березня 2021 р.

Фото до новини


Фото: Олександр Мазуренко

Львівський історичний музей перереєстрували з Червонограда знову до Львова. Також Львів очікує, що чотири обласні лікарні також будуть перереєстровані і повернуться до Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Це дозволить отримати до бюджету 100 млн грн, які б місто скерувало на медицину, культуру та історичне середовище.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

«Є розуміння, що цей блуд, який був останніми роками, треба припинити. Це була афера, коли історичний музей, який тут, у серці Львова, перереєстрували в Червоноград.

А чому? Щоб забрати кошти від громади Львова. Це тільки один музей. А ще у нас чотири лікарні, які поперереєстровували у різні села Львівської області. Тому музей вертається, я переконаний, що лікарні у квітні також всі вернуться до Львова.

Всі працівники тут живуть, користуються транспортом, садочками, школами. В цілому місто недобрало 100 млн грн. Тому якщо ми отримали вже музей і ще повернемо лікарні - то це ще плюс 100 млн грн до бюджету міста, які ми будемо скеровувати на медицину, на допомогу культурі, на історичне середовище, бо це наш діамант.

Я дуже люблю всі наші кам`яниці. Подяка голові обласної ради пані Гримак, що вона прийняла вольове рішення і повертається історична справедливість», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Облрада перереєструвала три львівські лікарні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів