Іноземці на Львівщині: скільки видано дозволів на працю

13:17 12 січня 2021 р.

Упродовж 2020 року Львівський обласний центр зайнятості надав (або продовжив термін дії) 806 дозволів на застосування праці іноземних громадян з 53-х країн (9 – держав СНД і 44-х – країн світу), що на 80 більше, аніж у 2019 році.

Про це DailyLviv поінформували у відділі інформаційної роботи Львівськогой обласного центру зайнятості.

Левова частка (75%) дозволів була видана підприємствам, установам та організаціям, що зареєстровані та функціонують у Львові.

«Найбільше торік дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки (338), Республіки Польща (123), Індії (57),Російської Федерації (21), Азербайджанської Республіки (17), Білорусії (15)», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, здебільшого праця іноземців застосовується у таких галузях економіки як виробнича діяльність – 30%, будівництво – 20%, сільське господарство та ІТ-індустрія по 15%, торгівля – 10%, сфера обслуговування та надання послуг – 5%, інші галузі – 5%.

Наприкінці 2020 року понад 400 працедавців Львівщини використовували працю іноземців. Примітно, що половина тих, хто отримав дозвіл на працю,обіймають керівні посади та відносяться до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні». Ще 30% становлять кваліфіковані спеціалісти, а 20% – відряджені та наймані працівники.

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу