Індустріальний парк облаштують у Львові на землях міста, – ЛМР

12:05 30 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lviv.vgorode.ua

На сесії міськради під час розгляду депутатських запитів присутні обговорили питання земельної ділянки під індустріальний парк.

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Як заявив в.о. директора департаменту містобудування Сергій Коровайник, згідно із земельно-кадастровими даними, земельна ділянка на вулиці Шевченка, яка була передана у власність компанії «СТР», відноситься до земель міста Львова. Водночас, за його словами, під час передання ділянки над оформленням та реєстрацією працювали різноманітні державні структури, які також визначали її приналежність до відповідної територіальної громади. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Щодо земельної ділянки на вулиці Шевченка, яка передана у власність компанії «СТР» для будівництва індустріального парку, то, згідно з земельно-кадастровими даними, вона відноситься до земель міста. Тобто місто було в праві в 2013 році нею розпоряджатися. Нагадаю, що в 2013 році її було сформовано як індустріальний парк, пізніше – передано в оренду та у власність керуючій компанії.

Зазначу, що рішення щодо надання земельної ділянки приймається не винятково органами міської ради. Тобто, у самому процесі оформлення землі залучені також органи Держземагентства, які визначають правильність оформлення документації та приналежність земельної ділянки до певної територіальної громади. Також залучені органи юстиції, які на той час реєстрували земельні ділянки. Є всі позитивні погодження щодо оформлення земельної ділянки і жодних застережень під час її передання в плані того, що це не міська земля, не було.

Міський бюджет вже отримав першу частину коштів до бюджету за продаж цієї земельної ділянки. Станом на зараз, роботи там тривають, і очікується, що наступного року там вже буде створено робочі місця. Згідно з планом, йдеться про три тисячі робочих місць. Мешканці нашого міста мають мати там роботу. Я розумію, що кожен навіть невеликий успіх, який в є місті, буде викликати великий спротив та великі дискусії». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини