Індустріальний парк облаштують у Львові на землях міста, – ЛМР

12:05 30 червня 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

На сесії міськради під час розгляду депутатських запитів присутні обговорили питання земельної ділянки під індустріальний парк.

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Як заявив в.о. директора департаменту містобудування Сергій Коровайник, згідно із земельно-кадастровими даними, земельна ділянка на вулиці Шевченка, яка була передана у власність компанії «СТР», відноситься до земель міста Львова. Водночас, за його словами, під час передання ділянки над оформленням та реєстрацією працювали різноманітні державні структури, які також визначали її приналежність до відповідної територіальної громади. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Щодо земельної ділянки на вулиці Шевченка, яка передана у власність компанії «СТР» для будівництва індустріального парку, то, згідно з земельно-кадастровими даними, вона відноситься до земель міста. Тобто місто було в праві в 2013 році нею розпоряджатися. Нагадаю, що в 2013 році її було сформовано як індустріальний парк, пізніше – передано в оренду та у власність керуючій компанії.

Зазначу, що рішення щодо надання земельної ділянки приймається не винятково органами міської ради. Тобто, у самому процесі оформлення землі залучені також органи Держземагентства, які визначають правильність оформлення документації та приналежність земельної ділянки до певної територіальної громади. Також залучені органи юстиції, які на той час реєстрували земельні ділянки. Є всі позитивні погодження щодо оформлення земельної ділянки і жодних застережень під час її передання в плані того, що це не міська земля, не було.

Міський бюджет вже отримав першу частину коштів до бюджету за продаж цієї земельної ділянки. Станом на зараз, роботи там тривають, і очікується, що наступного року там вже буде створено робочі місця. Згідно з планом, йдеться про три тисячі робочих місць. Мешканці нашого міста мають мати там роботу. Я розумію, що кожен навіть невеликий успіх, який в є місті, буде викликати великий спротив та великі дискусії». 

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу