Євроколії на ділянці «Мостиська-Львів» коштуватимуть 900 мільйонів

13:00 16 грудня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Будівництво європейської колії від станції Мостиська до Львова, за попередніми оцінками, обійдеться в 900 мільйонів гривень.

Про це розповів в інтерв'ю «Ліга.Бізнес» голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, який зазначив: «За попередніми оцінками, вартість проекту – близько 900 мільйонів гривень. Термін реалізації – до одного року. Джерела фінансування – це основне питання, яке обговорюється»,.

За словами Кравцова, в компанії розглядають кілька джерел фінансування для цього проекту – безпосередньо кошти »Укрзалізниці», гранти та кредити з боку Європейського Союзу, а також державні і місцеві бюджети. Голова правління «Укрзалізниці» повідомив також: «Якщо зможемо об'єднати ці джерела, реалізувати проект абсолютно реально»

Як інформував «Щоденний Львів», – «Укрзалізниця» й «Польська залізниця» подбали про новий міжнародний пересадковий маршрут «Львів-Берлін».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу