Євроколії на ділянці «Мостиська-Львів» коштуватимуть 900 мільйонів

13:00 16 грудня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Будівництво європейської колії від станції Мостиська до Львова, за попередніми оцінками, обійдеться в 900 мільйонів гривень.

Про це розповів в інтерв'ю «Ліга.Бізнес» голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, який зазначив: «За попередніми оцінками, вартість проекту – близько 900 мільйонів гривень. Термін реалізації – до одного року. Джерела фінансування – це основне питання, яке обговорюється»,.

За словами Кравцова, в компанії розглядають кілька джерел фінансування для цього проекту – безпосередньо кошти »Укрзалізниці», гранти та кредити з боку Європейського Союзу, а також державні і місцеві бюджети. Голова правління «Укрзалізниці» повідомив також: «Якщо зможемо об'єднати ці джерела, реалізувати проект абсолютно реально»

Як інформував «Щоденний Львів», – «Укрзалізниця» й «Польська залізниця» подбали про новий міжнародний пересадковий маршрут «Львів-Берлін».

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу