«Євроготель» і «Автотранс-Електрон» заборгували місту понад 1 млн грн

18:32 26 лютого 2024 р.

Фото до новини

Добровільно сплатити заборгованість вони не захотіли.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Юристи департаменту містобудування Львівської міської ради відсудили на користь громади понад 1 млн грн. 

Ці кошти заборгували два товариства за користування комунальною землею. Рішення на користь міської громади прийняли в апеляції, тож його вже не можливо оскаржити.

За даними департаменту містобудування Львівської міської ради, товариство з обмеженою відповідальністю «Євроготель» користується земельною ділянкою площею 762 кв. м на вул. Тершаковців, 6-а.

Читайте також: У родини Тараса Козака Львів відсудив мільйонну заборгованість і розірвав договір оренди

«Борг підприємця “виріс” ще до лютого 2020 року. Наші юристи неодноразово надсилали на адресу ТзОВ “Євроготель” претензії-нагадування щодо оплати боргу. Втім добровільно сплатити кошти там не захотіли. Тож довелось звернутись до суду. Тепер, за рішенням феміди, боржник має сплатити громаді 192 668 грн. До суми боргу тут уже додано інфляційні та 3% річних як штрафні санкції», – кажуть у департаменті містобудування.

Двома земельними ділянками на вул. Єрошенка, 28 користується ТзОВ «Автотранс-Електрон», проте підприємство вже не один рік не платить місту за землю. На липень 2020 року заборгованість становила майже 550 тисяч грн.

«Добровільно сплатити заборгованість ТзОВ також не захотіло. Хоч мало час і можливість. Юристам департаменту містобудування знову довелося йти до суду. Щоправда, тепер підприємець поверне місту майже 870 тис. грн. Адже, крім власне суми боргу, боржникові нараховано також штрафні санкції», – пояснили в департаменті містобудування Львівської міськради.

Нагадаємо, у Львові вчинили розбійний напад на родину готельєрів-рестораторів, яким належить «Євроготель».

Читайте також: ГО заборгувала місту 1 млн грн за користування землею, — суд

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів