ЄС модернізує вуличне освітлення у Самборі

13:17 27 березня 2017 р.

  • 0

На 1 млн. грн за рік електроенергії для вуличного освітлення міста вдасться зекономити у райцентрі Самбір у Львівській області завдяки проекту, що реалізується за фінансування Європейського Союзу через Програму CoM-DeP. У Самборі буде замінено 27,8% загальної мережі вуличного освітлення і 50% освітлювальних приладів.

На реалізацію цього енергоощадного плану місто отримало майже 15 млн. грн грантової (безповоротної) допомоги від Європейського Союзу, що становить 80% кошторису проекту. Повна його вартість включає також 20% співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Сьогодні самбірський проект є один із найбільш масштабних з реконструкції вуличного освітлення в Україні.

У Самборі встановлюють енергоефективні LED-світильники, оновлюють мережу і обладнання, впроваджують систему моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста. Тут уже змонтовано 458 із 777 нових світильників на семи вулицях із 23-х, що задіяні у проекті. Прокладено 16,1 км самоутримного ізольованого проводу (62% від запроектованої протяжності - 25,74 км). Треба ще змонтувати три шафи управління з десяти, що у проекті, і диспетчерський пункт.

Інші важливі технічні характеристики проекту: 

-  світильники потужністю 100 Вт/год оснащені функцією димірування з чотирма рівнями і працюватимуть за заданим графіком зменшення споживання електричної енергії вночі;

-  обладнання для освітлення 4 пішохідних переходів із застосуванням сонячної енергії;

-  заміна 10 щитів живлення вуличного освітлення на шафи управління вуличним освітленням;

-  впровадження системи моніторингу та управління технологічними об'єктами міського освітлення;

-  виконання декоративного підсвічування 7 об′єктів архітектури міста.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу