Єдиний соцвнесок у 2018 році збільшено

14:28 10 січня 2018 р.

З 2018 року всі ФОПи, які офіційно не припинили своєї діяльності, хоча й не здійснювали її, змушені будуть сплатити єдиний соціальний внесок.

Про це у деопрограмі «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала директор компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

- Ви пам’ятаєте, що минулого року, якраз під ялинку, уряд прийняв нововведення, що всі фізичні особи-підприємці змушені сплатити єдиний соціальний внесок, навіть якщо вони не здійснюють жодної діяльності. Цей податок становить 704 гривні на місяць, - каже вона.
Уряд дав час до березня 2017 року підприємцям, які зареєструвалися ФОПами, але не займалися жодною діяльністю, припинити її. У юстиції були шалені черги осіб, які скористалися цією можливість. Проте дехто вирішив прислухатися до слів політиків, які обіцяли ветувати такі нововведення уряду. Але ці слова залишилися обіцянками.

- Отож, суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми оподаткування, незалежно від того, чи отримують вони дохід чи ні, повинні  сплатити ЄСВ, - пояснює експерт.

Обраховують цей податок так: 22 відсотки від мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року (3200 грн) – 704 гривні. Цю суму треба помножити на 12 місяців. І – сплатити.

- Нагадаю, що мінімальна зарплата з 1 січня 2018 року збільшується. Отже ЄСВ на 2018 рік складе 819 гривень в місяць, - каже Людмила Шахно.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу