Гвардійці-львів’яни відмовилися від використання газу

19:23 3 липня 2014 р.


Фото: autovolk.ru

Про це повідомив у четвер начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України Вадим Голуб.

Інтернет-видання «Zaxid.net» інформує сьогодні, 3 липня, в повідомленні «У Галицькому з'єднанні Національної гвардії відмовились від використання природного газу»:

«У Галицькому з'єднанні Національної гвардії України відмовились від використання газу. Про це повідомив начальник групи зв`язків з громадськістю та ЗМІ в Управління Західного територіального командування внутрішніх військ Вадим Голуб.

Він повідомив, що у Галицькому з`єднанні Національної гвардії України за адресою м. Львів вул. Княгині Ольги, 105 модернізували пральний комбінат. При переобладнанні котельні військова частина національної гвардії України повністю відмовилась від використання природного газу. За словами Вадима Голуба, такий підхід дозволить щороку економити 556 196 гривень».

dailylviv.com

До теми

14:05 18 червня 2021 р.

Нафтопровід Броди – Держкордон перенесли

З метою недопущення масштабної техногенно-екологічної катастрофи та виведення з ладу Стрийського водозабору в області реалізували проєкт винесення нафтопроводів «Броди – Держкордон» І-ої та ІІ-ої черг в обхід с. Розгірче на ділянці км 157 – км 165.

Рубрика: Економіка

12:05 18 червня 2021 р.

На Львівщині є 50 майданчиків для стоянок великовагового транспорту у спеку. Перелік

З 1 червня у Львівській області обмежили рух автотранспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 т з 10:00 год до 22:00 год включно (при температурі повітря вище 28 градусів).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу