Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

11:46 16 травня 2021 р.

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

В'їзд дозволено через будь-який пункт пропуску постійним жителям країн, які потрапили в цей список.Наприклад, громадянин України може вилетіти з Києва через Париж в Афіни. Однак при цьому громадянин Казахстану, який тимчасово перебуває в Україні, не зможе вилетіти з України до Греції. Для цього у нього повинен бути дозвіл на проживання в Україні.

Про це повідомляє avianews, пише Dailylviv.

Громадянам та резидентам яких країн дозволено в'їзд до Греції з 14 травня:

Україна

Росія

Білорусь

Ізраїль

Австралія

Македонія

Нова Зеландія

Південна Корея

Таїланд

ОАЕ

Великобританія

США

Канада

Бахрейн

Сербія

Руанда

Катар

Кувейт

Саудівська Аравія

Сінгапур

Китай.

Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Необхідно пройти повну вакцинацію від коронавірусу. З моменту отримання останньої дози щеплення до моменту прибуття в Грецію повинно минути не менше 14 днів.

Підтвердженням вакцинації є сертифікат, виданий країною, де зроблене щеплення. У ньому повинні бути вказані ім'я людини як у паспорті, назва препарату, число отриманих доз і дата їх введення.

Якщо турист не пройшов вакцинацію, то для в'їзду в Грецію він може здати тест на коронавірус методом ПЛР. З моменту здавання аналізу до моменту прибуття в Грецію має минути не більше 72 годин.

Якщо людина перехворіла коронавірусом, то може показати довідку про одужання. З моменту отримання позитивного результату на коронавірус методом ПЛР або на антиген має минути не менше 2 місяців і не більше 9 місяців.

Всі документи можуть бути оформлені англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською та російською мовами.

Греція пропускає без вакцинації і довідок дітей до настання їм 5 років, які є громадянами або постійними жителями країн цього списку. Якщо ж дитині виповнилося 5 років, то для неї діють ті ж правила, що і для дорослого. 

Влада Греції буде проводити вибіркові перевірки на коронавірус пасажирів, які прилетіли. Результату аналізу необхідно буде дочекатися на місці прильоту. Якщо він покаже позитивний результат, тобто людина виявиться хворою, їй запропонують ізолюватися на 14 днів вдома або в спеціальних закладах, які визначила влада.

Громадяни та резиденти третіх країн зі списку винятків можуть в'їжджати в Грецію з 14 травня. Громадянам інших країн в'їзд заборонений як мінімум до 24 травня 2021 року.

Туристична страхівка в Грецію коштує від 200 грн на один тиждень. Вона покриває в тому числі можливе лікування від COVID-19. Поліс можна оформити онлайн і взяти з собою в електронному вигляді або роздрукувати на принтері.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Для української худоби везуть з-за кордону генетично модифіковану ДНК

Громадяни України активно виїжджають у країни ЄС

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу