Для української худоби везуть з-за кордону генетично модифіковану ДНК

12:57 8 травня 2021 р.

Наприкінці квітня в зоні діяльності Галицької митниці Держмитслужби було ввезено з ЄС продукти для годівлі тварин загальною вартістю майже €16 тис.

При декларуванні товару декларант надав товаросупровідні документи, зокрема сертифікати аналізів та сертифікат ГМО. У зазначених документах містилась інформація виробника товару про те, що продукти виготовлені без застосування методів генної інженерії чи інших генетично модифікованих джерел, що не заборонені саме на території ЄС.

Про це повідомила Державна митна служба України, пише Dailylviv

Під час проведення огляду співробітники Координаційно-моніторингової митниці та Галицької митниці здійснили відбір проб товару та ініціювали проведення відповідного дослідження. 

Відповідно до висновку дослідження в зразках товару виявлено генетично модифіковану ДНК.

Згідно з положеннями статті 16 Закону України “Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів” - забороняється ввезення на митну територію України ГМО, а також продукції, виробленої із застосуванням ГМО, до їх державної реєстрації, за винятком таких, що призначені для науково-дослідних цілей або державних апробацій (випробовувань).

Наразі митним органом приймається рішення щодо складання протоколу про порушення митних правил щодо осіб, які вчинили це правопорушення.

Пів сотні господарств в Україні не дають свиням антибіотиків для приросту

На Галицькій митниці імпорт товарів перевищує експорт в 1,7 разу

 

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу