Громадське обговорення щодо будівництва сміттєзаводу відбулося на Дрогобиччині

11:10 30 червня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 30 червня: «У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки твердих побутових відходів на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ. Зокрема вчора, 29 червня, слухання відбулись у селі Бронниця в Дрогобицькому районі. Де інвестор презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства, а також часові рамки можливого будівництва підприємства».

«Громадські обговорення вже проведено на восьми ділянках, – поінформували також в облдержадміністрації. – На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля. До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: «31 травня завершився конкурс із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області, за підсумками якого визначили трьох переможців: ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс».

dailylviv.com

До теми

19:23 27 лютого 2021 р.

У Львові Сільпо не купить Фуршет, - АМКУ

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, - офіційна версія.

Рубрика: Економіка

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу