Громадське обговорення щодо будівництва сміттєзаводу відбулося на Дрогобиччині

11:10 30 червня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 30 червня: «У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки твердих побутових відходів на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ. Зокрема вчора, 29 червня, слухання відбулись у селі Бронниця в Дрогобицькому районі. Де інвестор презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства, а також часові рамки можливого будівництва підприємства».

«Громадські обговорення вже проведено на восьми ділянках, – поінформували також в облдержадміністрації. – На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля. До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: «31 травня завершився конкурс із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області, за підсумками якого визначили трьох переможців: ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс».

dailylviv.com

До теми

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

21:43 20 вересня 2020 р.

Укрзалізниця з 21 вересня відновить продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця, у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.

Рубрика: Економіка

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу