ГПУ наголошує – автоперевізники не мають права обмежувати кількість пільговиків

16:09 27 вересня 2013 р.

Цьогоріч на компенсацію за їх проїзд передбачено в бюджеті 300 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні, 27 вересня, заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генпрокуратури Артем Єременко заявив на брифінгу в Києві, що автоперевізники не мають права на свій розсуд обмежувати в салонах автобусів кількість місць для перевезення пільгових категорій громадян. «Законодавством не обмежено кількість пільговиків, яку має перевозити перевізник», –нагадав він.

Але змушений був констатувати, що «перевірки, проведені органами прокуратури, виявили практично в усіх регіонах порушення і нецільове використання посадовцями місцевих органів влади бюджетних коштів, спрямованих на компенсацію витрат автоперевізникам за перевезення ними громадян 23-х пільгових категорій». Причому щодо 38 фактів зловживань у цій сфері передбачено кримінальне покарання на суму майже 5 млн. грн.

Половину цих коштів державі уже відшкодовано. А 95 посадовців органів виконавчої влади притягнуто до відповідальності.

За інформацією УНІАН, в Україні налічується понад 12 млн. пільговиків. Але, як зазначив представник Генпрокуратури, лише на поточний рік на компенсацію витрат у бюджеті передбачено 300 млн. грн.

dailylviv.com

До теми

11:21 28 січня 2021 р.

Не менше 100 тисяч абонентів - таку планку для облгазів ставить Нацкомісія

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк закликав ухвалити законопроект щодо укрупнення облгазів.

Рубрика: Економіка

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу