Горілка подорожчає в Україні з 9 вересня щонайменше на 14%

09:30 6 вересня 2017 р.

За півлітрову пляшку горілки доведеться заплатити не менше, аніж 79 гривень 55 копійок.

9 вересня набере чинності постанова Кабміну, згідно з якою мінімальні роздрібні ціни на горілку зростуть на 14%. Тобто за півлітрову пляшку доведеться заплатити не менше, аніж 79 гривень 55 копійок.

Віскі та ром коштуватимуть щонайменше 399,5 гривні за півлітрову пляшку, три-п’яти-зіркові коньяки – від 300 гривень за півлітрову пляшку, 0,7 літра виноградного вина – від 37 гривень, міцні вина та вермути – від 47 гривень за 07 літра, сидр і перрі (без додання спирту) у скляній тарі місткістю один літр, тільки зброджені напої, одержані винятково в результаті природного (натурального) бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5% об'ємних одиниць (без додання спирту) у скляній тарі місткістю один літр – від 28,47 гривні. Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу