Голова Львівської облдержадміністрації доручив припинити незаконні перевезення пасажирів

19:38 16 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак, «Стрийське АТП» здійснює перевезення без дозвільних документів.

«Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час апаратної наради у понеділок, 16 листопада, доручив правоохоронним органам, Укртрансінспекції та Державній фіскальній службі у Львівській області вжити дієвих заходів щодо незаконного здійснення пасажирських перевезень ТзОВ «Стрийське АПТ», яке працює на маршруті Стрий-Жидачів», – повідомили сьогодні, 16 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Як розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, облдержадміністрація неодноразово зверталася з листами до Укртрансінспекції щодо вжиття невідкладних заходів з припинення зі сторони перевізника пасажирських перевезень. «На сьогодні ТзОВ «Стрийське АТП» здійснює і надалі на цьому маршруті перевезення без дозвільних документів, – зазначила Ірина Гримак. – Інспектори Укртрансінспекції провели перевірки на даному маршруті і підтвердили факти пасажирських перевезень згаданим АТП, відповідно складені акти та винесено постанови про накладення фінансових санкцій. Однак перевізник продовжує свою діяльність, незважаючи на перевірки і штрафи».

За підсумками наради голова ОДА доручив подати пояснення профільному директорові департаменту щодо даного питання. А також звернув увагу правоохоронців на ситуацію з пасажирськими перевезеннями на Стрийському напрямку з метою припинення незаконної діяльності на автобусних маршрутах загального користування.

Нагадаємо, що Львівська ОДА розірвала договір про організацію перевезень на  маршруті Стрий-Жидачів через те, що конкурс був проведений з порушеннями. Однак Стрийське АТП продовжує і надалі перевезення у згаданому напрямку».

dailylviv.com

До теми

16:25 12 травня 2021 р.

Платіжка за комунальні послуги виросла на 46%

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн. Це на 46% більше, ніж у березні минулого року (15,7 млрд грн).

Рубрика: Економіка

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

20:35 11 травня 2021 р.

Найбільше родовище газу знайшли у Польщі біля Перемишля

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) провела додаткові свердління в регіоні Підкарпаття на південному сході Польщі. Унаслідок цих робіт виявлено додаткових 50 мільйонів кубометрів газу на покладах у Перемишлі, Миротині та Кульні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу