Голова Львівської міськради підписав угоду з ЄБРР

10:10 21 липня 2017 р.

У міськраді запевнили: «ЛМР та ЄБРР підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 мільйонів євро по проекту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів».

У Львівській міськраді повідомили в’ятницю: «Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів у Львові, що включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в селі Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Загалом мова йде про суму 20 мільйонів євро кредиту та грантові кошти.

У міськраді також запевнили: «Юридично і процесуально угода про наміри щодо підготовки кредитного фінансування є першим кроком для отримання 20 мільйонів євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку, які дадуть змогу розпочати першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону, будівництва першої черги сміттєпереробного заводу та загального вдосконалення системи збору й сортування відходів у місті. На основі цієї угоди в вересні – жовтні має бути укладена основна кредитна угода, а перший транш фінансування має надійти до кінця 2017 року». 

«Відповідно до цієї угоди Львівська міська рада отримає доступ до кредитної лінії на суму до 20 мільйонів євро під міські гарантії. Оскільки це екологічно-соціальний проект, то до кредитної угоди готові надати місту додатковий грант, що є надзвичайно важливою складовою співпраці у межах втілення проекту», – поінформували також у міськраді.

У ЛМР також розповіли: «Французька компанія «Egis» працює над підготовкою проектної та тендерної документації. Компанія «Egis» визначена офіційним технічним консультантом ЄБРР за цим проектом, всі учасники домовились максимально прискорити проходження всіх процедур.

Начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольга Сивак запевнила: «Для міста дуже вигідно співпрацювати власне з Європейським банком реконструкції та розвитку тому, що у цьому проекті присутня велика грантова складова, яку ми сподіваємося отримати. Ми звернулися до ЄБРР ще з початку року і, зважаючи на гостроту проблеми та вирішальну соціально-екологічну складову, ЄБРР дуже швидко відгукнувся, хоча, як правило, погодження проектів триває набагато довше. Сподіваємося, всі складові проекту вдасться швидко реалізувати, адже втілення проекту модернізації інфраструктури твердих побутових відходів, так само, як і реалізація першочергових заходів з рекультивації полігону в селі Великі Грибовичі є надзвичайно важливими для Львова та Львівської області».

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, у Львівській міськраді, де також розлого цитують сказане з цього приводу міським головою Львова Андрії Садовим. Зокрема, він зазначив: «Для нас дуже важливий день, бо ми починаємо ще один великий проект з Європейським банком реконструкції та розвитку. Мова йде про комплексний підхід до вирішення питань поводження з твердими побутовими відходами – мова йде про будівництво великого комплексу по переробці відходів, мова про рекультивацію самого полігону в Гибовичах, мова про систему поводження з твердими побутовими відходами. Наше завдання – зробити все якісно, щоб цей проект відповідав усім екологічним нормам Європейського Союзу, щоб він потім був базовим для того, щоб подібні комплекси будувати в Україні. Європейський банк реконструкції та розвитку є надійним партнером для міста Львова і ми за останні вісім років надзвичайно багато реалізували проектів. Це ще один великий проект, який ми реалізовуємо разом, бо це команда висококласних фахівців, яка залучає найкращих експертів. Сьогоднішня угода важлива, бо передбачає суму самого кредиту орієнтовно 20 мільйонів євро і грантові кошти, орієнтовно від 10 до 11 мчльйонів євро, як допомогу на вирішення усіх екологічних проблем».

Про це також повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу