Шахта «Надія» на Львівщині достроково виконала річний план із вуглевидобутку

09:48 2 вересня 2017 р.

У п’ятницю, 1 вересня, трудовий колектив ПАТ «Шахта Надія», що у Сокальському районі Львівщини, завершив виконання річного плану, видобувши 135 тисяч тонн вугілля.

Про це повідомили у Львівській обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Станом на 1 вересня реалізовано  128,6 тисячі тонн товарної продукції на суму 189,3 млн. гривень. ПАТ «Шахта Надія» забезпечує своєчасну виплату заробітної плати, а також сплачує належні відрахування до бюджету виключно за кошти, отримані від реалізації товарно-вугільної продукції. Така стабільна робота шахти з видобутку та реалізації товарної продукції дозволяє працювати без державної підтримки. Зокрема, за січень-липень цього року шахтарі отримали 62,5 млн. гривень заробітної плати. Сплачено також 22, 7 млн. гривень Єдиного внеску і 16, 2 млн. гривень до державного та місцевого бюджетів. Середньодобове навантаження працівника шахти «Надія» сягає 616 тонн. Продуктивність праці гірника очисного вибою становить 161,9 тонн щомісяця».

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу