Гірники на Львівщині вирішили призупинити відвантаження вугілля

09:00 8 березня 2017 р.

Рада голів Червоноградської регіональної організації Незалежної профспілки гірників України вирішила призупинити з 9-ї години 9 березня відвантаження вугілля з усіх шахт державного підприємства «Львіввугілля».

Про це голова Червоноградської регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Віталій Оніжук письмово повідомив Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики і вугільної промисловості Ігоряю Насалику, голові Львівської ОДА Олега Синютку та генеральному директору державного підприємства «Львіввугілля» Андрія Дяченка. Профспілківці висунули низку вимог.

Зокрема, вони наполягають на розблокуванні рахунків державного підприємства «Львіввугілля» для виплати зарплати. Також ратують за внесення змін до договору, в розділі розрахунків за відвантаження вугілля -з внесенням пункту передоплати коштів.

А ще серед вимог значаться такі пункти: повернути в галузеву угоду термін «мінімальна зарплата при розрахунку тарифів і посадових окладів»; виділити кошти на охорону праці не менш ніж 200 мільйонів гривень; скоротити апарат управління державного підприємства «Львіввугілля» не менше 50% чисельності; впорядкувати списки №1 і №2 згідно з атестацією робочих місць.

Завершується звернення до посадовців словами: «Ми живемо і вмираємо для держави Україна і хочемо розквіту вугільної промисловості».

Про це повідомили на сайті Незалежної профспілки гірників України.

dailylviv.com

До теми

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу