Гірники на Львівщині вирішили призупинити відвантаження вугілля

09:00 8 березня 2017 р.

  • 0

Рада голів Червоноградської регіональної організації Незалежної профспілки гірників України вирішила призупинити з 9-ї години 9 березня відвантаження вугілля з усіх шахт державного підприємства «Львіввугілля».

Про це голова Червоноградської регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Віталій Оніжук письмово повідомив Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики і вугільної промисловості Ігоряю Насалику, голові Львівської ОДА Олега Синютку та генеральному директору державного підприємства «Львіввугілля» Андрія Дяченка. Профспілківці висунули низку вимог.

Зокрема, вони наполягають на розблокуванні рахунків державного підприємства «Львіввугілля» для виплати зарплати. Також ратують за внесення змін до договору, в розділі розрахунків за відвантаження вугілля -з внесенням пункту передоплати коштів.

А ще серед вимог значаться такі пункти: повернути в галузеву угоду термін «мінімальна зарплата при розрахунку тарифів і посадових окладів»; виділити кошти на охорону праці не менш ніж 200 мільйонів гривень; скоротити апарат управління державного підприємства «Львіввугілля» не менше 50% чисельності; впорядкувати списки №1 і №2 згідно з атестацією робочих місць.

Завершується звернення до посадовців словами: «Ми живемо і вмираємо для держави Україна і хочемо розквіту вугільної промисловості».

Про це повідомили на сайті Незалежної профспілки гірників України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу