Газ подорожчає 1 листопада для населення на 23,5%

17:45 19 жовтня 2018 р.


Фото: dt.ua

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив, що з 1 листопада ціна на газ зросте для населення в Україні на 23,5%.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 19 жовтня, в інтернет-виданнф «Українська правда», прем'єр заявив на екстреному засіданні уряду. Зазначається, що з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні уряду не хотіли би на ньому бути присутніми, але є обставини, які слід враховувати. Прем'єр запевнив: «Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах».

Володимир Гройсман наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов'язання щодо вирівнювання ціни на газ  було ще у 2008 році. Прем'єр додав, що мова йде про те, що якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

Володимир Гройсман зазначив: «Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс. Усі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій – отримають її».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу