«Green Faсtory» вироблятиме на Львівщині салатну продукцію

18:05 12 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Польській компанії запропоновано кілька ділянок у районах області.

Польська компанія «Green Faсtory» збудує на Львівщині цех з виробництва і переробки салатної продукції. Про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.   

«Компанія вже визначилася з конкретною ділянкою, на якій зведуть приміщення, де прийматимуть, перероблятимуть та фасуватимуть салатну продукцію, – зазначив Ростислав Замлинський. – Уже влітку польські інвестори розпочнуть будівництво».

За словами Ростислава Замлинського, представники компанії «Green Faсtory» розглядають ще й можливість вирощування на Львівщині салатної продукції. Відповідно їм запропоновано кілька ділянок у районах області, де можна розгорнути таке виробництво.

Польська компанія «Green Faсtory» займається виробництвом та продажем свіжих овочів цілий рік. Вона має контракти з мережами супермаркетів «Метро», «Сільпо» і ресторанами сфери індустрії «HoReCa» («МакДональдз»).

Високу якість продукції також високо оцінили клієнти таких вимогливих ринків, як Німеччина, Чехія, Словаччина, Скандінавія, Греція та Італія, куди компанія скеровує свою продукцію на експорт. Про це повідомили сьогодні, 12 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів